Антикорупціонеру впяли штраф за мітинг на Банковій

Максим Опанасенко
24 липня 2013р. 17:03

На виконавчого директора Transparency International Україна Олексія Хмару склали адмінпротокол за проведення акції на Банковій, під Адміністрацією президента. Про це Хмара пише на своєму Фейсбуці.

"Сьогодні отримав перший в житті адмінпротокол. За ніби то порушення заборони на проведення мирних акцій перед Адміністрацією Президента. Про уе повідомили вже ПІСЛЯ нашої акції "Пробий стіну бюрократії". Тільки завдяки масовості журналістів на акції з нами поводились ввічливо. Тепер чекаю на рішення суду. Я готовий платити штрафи за право казати правду" - пише Хмара. Під АП його організація разом з Антикорупційною радою проводили акцію для привернення уваги до бюрократичних проблем громадських активістів. До Адміністрації активісти намагалися передати звіт громадського моніторингу антикорупційної державної програми президента Віктора Януковича.


Протокол складав представник виконавчої служби Печерського району. Послався на судову заборону проводити акції на Банковій і Лютеранській до кінця року.

 


Теги: Київ