Ще одного "свободівця" судитимуть за "тітушок"

Максим Опанасенко
25 липня 2013р. 11:34

О 16:00 в Шевченківському райсуді буде розглядатися справа активіста партії "Свобода" Олексія Воронцова. Про це повідомляє прес-служба "Свободи", котра пікетуватиме засідання.

Воронцова звинувачують за бійку під час мітингу 18 травня у Києві.

За цією ж справою цього тижня судили іншого "свободівця" - Сергія Бондаря, який разом з киянами повстав проти забудовника на вулиці Тверська. Його міліція затримала у понеділок. Активіста затримали за підозрою в участі у бійці, котра відбулася на мітингах опозиційних сил та Партії регіонів 18 травня у Києві. Тоді активісти "Свободи" і інших організацій "штурмували" бронемашину, котра, під наглядом міліції і хлопців у спортивній формі, роз'їжджала центром міста, активно троллячи керівника "Батьківщини" Арсенія Яценюка і перешкоджаючи ході мітингуючих.

Бондаря випустили під заставу у 17 тисяч гривень. Цікаво, що в перерві судового засідання слідчий залишив на столі матеріали справи, котрі одразу привернули увагу журналістів. Там по справі "хуліганства 18 травня" проходить цілий ряд активістів, в тому числі - депортований з України без пояснень російський фотограф Юрій Барабаш

 

Теги: Київ