Дорожній контроль чекає на пропозицію Захарченка

Маша Землянська
25 липня 2013р. 12:42

Дорожній контроль чекає на пропозицію Захарченка

Вранці відомство Віталія Захарченка вирішило – їм бракує співпраці з громадськими організаціями. Зокрема, Міністерство внутрішніх справ хоче тісної співпраці з одним чи не найактивнішим «ворогом» - «Дорожнім контролем», який усім відомий як "гроза" ДАІшників.

«Свідомо» запитало у активістів «Дорожнього контролю» чи готові вони йти на співпрацю з правоохоронцями. Щоправда, власне з нашого дзвінка вони і дізнались про заманливу пропозицію Захарченка.

«З нами ніхто ще не зв’язувався. Бачите як, розпорядження МВС гуляє, а виконувати його ніхто не поспішає», - ділиться першими враженнями Єгор Воробйов.

- Та ми з МВС зі свого боку і так співпрацюємо. От уже п’ять років ловимо їхніх співробітників на порушеннях. Змінаємо на камеру, подаємо в суди. Приносимо все до них.

Пристанете на офіційну пропозицію?

- Ми готові до співпраці. Якщо вони будуть виконувати рішення суду, прокуратури – звісно це нам вигідно. Ми ж хочемо щоб співробітники МВС не порушували законів – своїх же законів.

Як думаєте, чому у Захарченка виникла ідея піти з Вами на мир?

- Коли трапився інцидент з Олегом Богдановим мені одразу подзвонили люди, які представились прес-службою Адміністрації президента. Обіцяли покарати винних і встановити справедливість. У цій розмові я нагадав – не тільки з Богдановим такі інцидент. Можливо тому.

21-го липня в Донецьку жорстоко побили журналіста «Дорожнього контролю» Олега Богданова. Двоє невідомих чекали на чоловіка поруч з його будинком, коли той повертався додому. Олега били на очах дружини та дитини. Після нападу – забрала «швидка», вже в лікарні діагностували перелам щелепи і забої по усьому тілу.

У Захарченка також обіцяють покарати усіх Ваших кривдників і розслідувати усі справи, на які Ви вказуєте. Скільки зараз таких?

- Притихла справа з побиттям Ростислава Шапошнікова. Після нападу на Дзинзю до нього навіть не тільки слідчий не прийшов, але на нього ще й завели справу за хуліганство. Аналогічна історія по справі Андрія Жуковеня. Олексій Кириєнко відсидів троє діб адміністративного арешту – за те, що його побили. Взагалі практично усі наші справи – перекваліфікували власне на нас же.

Теги: Київ , міліція , Захарченко , Дорожній Контроль