"Врадіївським гвалтівникам" пришили нові справи

Максим Опанасенко
25 липня 2013р. 14:24

Двох працівників міліції, котрі проходять у справі згвалтування жінки у Врадіївці (Миколаївська область) звинуватили в нових злочинах. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

"У ході розслідування кримінального провадження за підозрою мешканців смт Врадіївка у спричиненні тяжких тілесних ушкоджень, зґвалтуванні і розбійному нападі на молоду жінку, в Єдиний реєстр досудових розслідувань внесені нові відомості.
У діях підозрюваних у даному кримінальному провадженні працівників міліції Д. і П. виявлено низку службових злочинів, вчинених останніми під час служби в органах внутрішніх справ" - йдеться в повідомленні. Прокуратура далі розслідуватиме цю справу.

26 червня троє чоловіків затягли у свою машину, жорстоко побили і зґвалтували 29-річну мешканку Врадіївки Ірину Крашкову. Після цього близько тисячі людей в ніч на 2 липня штурмом взяли райвідділок міліції. Людей обурило те, що міліціонери намагаються стати на захист одного зі своїх колег, який, за словами 29-річної мешканки, зґвалтував її разом з іншим міліціонером. Підозрювані у справі міліціонери були затримані, триває розслідування. Ця справа спричинила цілий ряд штурмів райвідділків міліції по всій країні - активісти таким чином привертали увагу до свавілля правоохоронців. Декілька жителів Врадіївки рушили маршем в Київ - також протестувати проти беззаконня. По дорозі до них приєдналося ще кілька людей, на фінальній акції в Києві на Майдані Незалежності - ще кілька десятків. Вночі 18 липня "Беркут" зніс їхні намети на Майдані, забравши десяток активістів до міліції. Відтак, мітингувальники оголосили свою акцію безстроковою і продовжують перебувати на Майдані.


 

Теги: Київ