Київстар влаштує "пакращення" абонентам 9 тарифів

Галина Танай
26 липня 2013р. 13:55

З 1 серпня Київстар починає примусово переводити абонентів на інші тарифні плани. Під "покращення" потрапляють ті, хто користується тарифами  "15 копійок", "Єдина Країна", "Супер Київстар. Мій Край", "XXL", "5 копійок", "5+0", "5+0 Новий", "Бомба" та "Прорив". Про це повідомляє абонентська служба Київстару. 

Змінювати тарифний план будуть не всім - лише "деяким" абонентам вказаних тарифних планів. Ті, хто користується тарифами «15 копійок», «Єдина Країна», «Супер Київстар. Мій Край» та «XXL», будуть автоматично переведені на  «Країну Київстар». Абонентів DJUICE, які обслуговуються на умовах тарифного плану «15 копійок», «5 копійок», «5+0», «5+0 Новий», «Бомба» та «Прорив», переведуть на «Діджус стайл». Закінчити покращення Київстар планує до 30 листопада. Про зміну тарифного плана абонентів повідомлятимуть смс-повідомленнями.

Київстар уже добровільно-примусово переводив абонентів на інші тарифні плани у січні, причому без можливості повернутись на попередній тариф. З "покращенням" хвилина розмови дорожчала більш ніж на 2 гривні.

Теги: київстар , тариф