"Київспецтранс": журналісти заважають працювати

Максим Опанасенко
26 липня 2013р. 16:30

Голова правління комунального підприємства "Київспецтранс", що займається твердими відходами Києва, Михайло Аралов вважає всі публікації про його підприємство - дискредитацією. Про це він заявив на брифінгу, повідомляє http://vchaspik.ua.

"По его словам, в СМИ в последнее время появляются разные слухи о предприятии, которые дискредитируют его и мешают работать" - йдеться в повідомленні. Всі "чутки" Аралов приписує львівській компанії, у котрої його підприємство у лізинг взяло тисячу сміттєвих контейнерів: "Он заметил, что сумма по договорам, а их в целом было подписано 9, составляет 5 млн грн, подписаны они были в 2007-2008 годах. По данным договорам было выплачено 2,5 млн. грн а в 2011 году эти выплаты были остановлены. С того времени выяснение отношений происходит в судах, и на сегодняшний день дело находится в Хозяйственном суде Киева". Окрім цього Аралов заявив - в Наглядовій раді його підприємства, 51% котрого належить Київській міській раді, лишилося стільки ж представників Київради, скільки було раніше.

Щодо "львівської фірми", про котру заявив Аралов, то вірогідно він мав на увазі ТзОВ "ТІК ЛТД", котра у 2008-му справді підписала угоду з "Київспецтрансом" про постачання сміттєвих баків у лізинг. Справи дійсно знаходяться в суді. Власник фірми Тарас Колтик звинувачує "Київспецтранс" у невиплаті фінансових зобов'язань і у неповерненні наданих сміттєвих баків.

"Свідомо" на початку тижня опублікувало розслідування про "Київспецтранс". За ним, у Наглядовій раді комунального підприємства не лишилося жодного представника Київради чи мерїі, зате четверо з п'яти, включаючи голову, пов'язані з депутатом від Партії регіонів і сестрою глави адміністрації президента Сергія Льовочкіна Юлією Льовочкіною.

 

Теги: Київ