У ТВІ новий гендиректор - Басович

Маша Землянська
26 липня 2013р. 18:29

У "Телекомпанії "Телерадіосвіт", яка володіє каналом ТВі, знову новий директор. Відповідно до даних Єдиного державного реєстру керівником замість Артема Шевченка став В'ячеслав Басович.

За інформацією джерел «Телекритики», зміни у держреєстрі стались два тижні тому. Керівником ТОВ «Медіа інфо», що є власником ТВі, залишився  Олег Радченко.

23-го квітня Олександр Альтман проголосив себе новим власником ТВі, а новим гендиректором каналу призначив Артема Шевченка. Засновник ТВі Костянтин Кагаловський назвав це рейдерським захопленням. Журналісти каналу розслідували, що в Альтмана немає жодних документів, а з інформації "Української правди" єдиним власником Balmore Invest Limited є резидент Австралії новозеландського походження Рейчел Емі Еріксон. Вона ж є єдиним директором цієї компанії. Після виходу в ефір розслідування, редактор Кирило Лукеренко та Денис Бігус теж звільнилися. Натомість на каналі залишилися Шевченко як ведучий "Знаку оклику", Віталій Портніков з "Політклубом" та повернулася Марія Бурмака з програмою "Музика для дорослих". Також очікують Антона Мухарського, Мирославу Барчук та Андрія Бондара. 7 травня екс-прес-секретар каналу Лана Самохвалова повідомила, що має дані пр опередачу бренду ТВі Віталію Портнікову.

Теги: Київ , ТВі