Американці шукають українського хакера

Маша Землянська
26 липня 2013р. 18:34

За інформацією Генерального консульства України в Нью-Йорку, прокуратурою США було порушено кримінальну справу, а 25-го липня у Ньюарк (штат Нью-Джерсі) висунуто звинувачення у здійсненні складної хакерської схеми, пов’язаної з викраденням персональних та корпоративних баз даних, п’ятьом особам, в тому числі - одному громадянину України.

Наразі американськими правоохоронними органами заарештовано двох обвинувачених. Троє інших, серед яких громадянин України, перебувають у розшуку.

До речі, напередодні, Британський суд слухай справу Павла Лапшина. Аспіранта на стажуванні в Бірмінгемі, звинуватили в убивстві 82-річного Могаммеда Саліма, яке кваліфікують як терористичний акт. Пенсіонер загинув 29-го квітня від трьох ударів ножем у спину, коли повертався з мечеті в місцевості Смол-Гіт у Бірмінгемі. Лапшин на той час перебував у Британії лише кілька днів. Його арештували минулого тижня. Під час обшуку у його помешканні знайшли складові, що могли стати частинами вибухового пристрою. Разом з Лапшиним звинувачували й іншого українського юнака, проте його звільнили з-під варти і він тепер проходить як свідок. Від зустрічі з українським консулом Лапшин відмовив

Теги: Київ , міліція