Активістам під Арсеналом шиють адмінпорушення

Тетяна Мухоморова
27 липня 2013р. 11:35

Активістам під Арсеналом шиють адмінпорушення

У Печерському РОВД проти затриманих під час акції протесту під Мистецьким Арсеналом вчора, 26 липня, було складено адміністративні протоколи, повідомили у Автономному Союзі Трудящих.

Зокрема, активісти організації запланували проведення антиклерикальної акції під час відкриття виставки на честь святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі. Однак вісьмох активістів, а саме Володимира Задираку, Давида Чічкана, Георгія Сандула та Дмитрія Стасюка від АСТ, разом з ними затримані студентський активіст і художник Максим Лисенко, художник Олександр Бурлака.

Міліція на акції
Міліція на акції

У Печерському райвідділку міліції їм висунули звинувачення у незаконному проведенні акції, були складені протоколи, хоча на місці акції не було судових представників, а мітингувальники мали дозвіл мерії на проведення протесту.

Затримання активістів
Затримання активістів

Вже о 20:40 затриманих відпустили з міліції, вони мають намір подати позов до суду за ст. 340 УК України – (незаконне перешкоджання організації чи проведенню зібрань, мітингів, маршів чи демонстрацій).

Нагадаємо що на цих вихідних у столиці триває святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі, яке вже викликало обурення мешканців через великі витрати на нього. Також у столицю прибули Патріарх Московський і всія Русі Кирило та президент Росії Володимир Путін.


Фото Катерини Чурікової, відео Олексія Радинського