Янукович приклався до мощей Володимира

Маша Землянська
27 липня 2013р. 12:32

Віктор Янукович взяв участь в урочистому молебні з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі. Після завершення урочистостей президент та глави держав, які прибули на святкування, приклалися до мощей та ікони Святого рівноапостольного князя Володимира.

"До участі в молебні приєдналися Президент Республіки Молдова Ніколає Тімофті, Президент Російської Федерації Володимир Путін, Президент Республіки Сербія Томіслав Ніколич, глави церковних делегацій, які прибули для участі в урочистостях на запрошення Президента України. Перед початком заходу відбувся обмін короткими привітаннями між Главами держав. Президенти поспілкувалися з Предстоятелем Української Православної Церкви, Митрополитом Київським і всієї України Володимиром", - звітують у прес-службі президента.

Урочистий молебень на Володимирській гірці біля пам’ятника Святому рівноапостольному князю Володимиру спільно відправили предстоятелі Помісних православних церков та глави церковних делегацій. Поруч з ними активісти "Свободи" та інших організацій провели акцію проти приїзду Кирила та Путіна. Попри заборону суду їм таки вдалося прокричати "Геть".

 

Теги: Київ