ICTV спростували красиву історію ДАІшника-героя

Маша Землянська
27 липня 2013р. 13:27

ДАІшник, який супроводжував автобуси з дітьми в Херсонській області, насправді не підставляв свій автомобіль назустріч «Ниві», а навпаки став винуватцем події і намагався приховати причини аварії. Про це повідомлють журналісти програми "Факти" на ICTV.

За їхньою версією: "Віддаляючись на 15 метрів на перехресті (поворот на Скадовськ), ДАІшник, не включивши пізнавальних знаків, здійснив поворот на другорядну дорогу, не пропустивши автомобілі, які рухалися назустріч. Водій «Ниви», побачивши, що на його смугу руху виїхав автомобіль, здійснив екстрене гальмування, через що авто з причепом почало водити по трасі в різні сторони. «Ниву» (яка за словами водія рухалася зі швидкість 60 км/г) розкрутило так, що причіп згодом перекинувся, розбивши фару автомобілю ДПС. «Він здійснив маневр та виїхав на мою смугу руху. Він не зупинявся. Я почав екстрене гальмування, і на відстані 20 метрів до патрульного автомобіля мене розкрутило на 180 градусів. Після зупинки автомобіля причеп зачепив службовий автомобіль ДАІшника», - розповів «ФАКТАМ» водій «Ниви» Ігор. Після аварії, старший лейтенант, який був за кермом патрульного автомобіля, за словами водія визнав свою провину".

25-го липня пресс-служба ДАІ Херсонської області заявила: старший лейтенант ДАІ Херсонської області Валентин Дембровський підставив своє авто під удар, рятуючи дітей. На щастя, великих швидкостей не було і водії не постраждали. Діти відбулися переляком. Водієві «ВАЗу» тепер загрожує штраф у 340-425 гривень або ж позбавлення права керувати авто протягом 6-12 місяців.

Теги: Київ