Путін хоче поговорити про співпрацю для безпеки

Маша Землянська
27 липня 2013р. 13:55

Президент України зустрівся з президентом Росії. Окрім вітань зі святом Хрещення, Віктор Янукович з Володимиром Путіним вирішили поговорити про співпрацю. Але розмову відклали на 28-е липня.

«Завтра у нас буде ще одне свято, завдяки Вам воно стало спільним - свято Військово-морського флоту. Сподіваюся, це буде ще одним приводом для того, щоб поговорити про співробітництво у сфері безпеки. Тут також дуже багато загроз і викликів перед нашими країнами». - заявив Путін.

«Я хотів би, акцентуючи на цьому увагу, обговорити сьогодні дуже коротко поточний порядок денний наших переговорів. Я впевнений у тому, що у нас дуже багато є взаємних інтересів, питань, які цікаві Україні й Росії, які можуть створити умови для розвитку наших економік, взаємного співробітництва у цілому ряді галузей», - зазначив Янукович. У відповідь від Путіна почув: «Це наше спільне, велике свято, яке нагадує нам про нашу духовну єдність, говорить про спільне коріння, нагадує про те, що нами дуже багато було зроблено в попередні сторіччя разом, і що ми разом досягли видатних без будь-якого перебільшення результатів в облаштуванні нашої тоді ще спільної вітчизни, розвитку наших територій, країн, народів». І додав: «Мені приємно зазначити, що ми з Вами постійно в особистому контакті перебуваємо, Ви приїжджаєте до нас з робочими візитами, і я буваю в Україні. Колеги наші на рівні урядів, на рівні представницьких органів влади зустрічаються», - сказав він.

 

Теги: Київ , Росія , Янукович. президент