Міліціонер за зауваження отримав ножем в живіт

Маша Землянська
27 липня 2013р. 15:23

26-го липня на автомийці незнайомець накинувся з ножем на міліціонера та його друга через зауваження, щодо поведінки. Обидва тепер в лікарні. А їхній кривдник у відділку дає пояснення. Чоловікові інкримінують «умисне тілесне ушкодження», за що ризикує отримати до восьми років тюрми.

«Ввечері двоє товаришів, один з яких працює інспектором роти патрульно-постової служби міліції Святошинського районного управління приїхали на автомийку. Залишивши автомобіль на мийці, чоловіки вирішили зачекати у кафе, яке розташоване поруч. В цей час у закладі перебували двоє чоловіків, які поводили себе нахабно, тому інспектор був вимушений зробити їм зауваження. Виник конфлікт, під час якого один з відпочиваючих дістав ніж та наніс декілька ударів в область живота правоохоронця, і удар в область шиї його товаришу. Нападник зі своїм компаньйоном втекли, а потерпілих госпіталізували, вони перебувають у реанімації», - розповідають у міліції.

До речі, 12-го липня в тому самому районі також була історія з неадекватною реакцією на зауваження. Тільки тоді правоохоронець був не жертвою, а кривдником. Під час конфлікту на ринку "Шлях", що по вулиці Зодчих, міліціонер Андрій Ганнисик, через зроблене йому зауваження щодо спілкування державною мовою, при десятках свідків, ударив дівчину кулаком у нирку. Розлючені підприємці кинулися за міліціонером із закликами вчинити самосуд. І поки кривдник дівчини втікав, за Іриною приїхала швидка допомога. Протестуючи проти міліцейського свавілля КУПРівці пішли до Святошинського райвідділку та почали встановлювати там намети.

Теги: Київ , міліція