Ректора-регіонала взяли на хабарі прямо в його ВНЗ

Максим Опанасенко
28 липня 2013р. 10:19

Ректора-регіонала взяли на хабарі прямо в його ВНЗ

Скандального ректора Національного податкового університету Петра Мельника "взяли" на хабарі прямо в його університеті. Про це повідомляють прес-служба Міністерства внутрішніх справ і Міністерства доходів і зборів.

Перше відомство повідомило про те, що на хабарі у 40 і 80 тисяч гривень від двох осіб, котрі хотіли просунути до ВНЗ своїх родичів, "погорів" чиновник, що керував вищим навчальним закладом. Друге відомоство деталізувало - цей вищий навчальний заклад - саме Національний університет ДПС, що знаходиться в місті Ірпінь (Київська область).

Петро Мельник - екс-нардеп від Партії регіонів. На виборах до Ради у жовтні 2012-го він доволі несподівано програв вибори на своєму мажоритарному окрузі попри те, що виборчі комісії були сформовані з людей так чи інакше пов’язаних з Мельником. Екс-регіонал відомий також кількома гучними скандалами. У 2004-му в мережу Інтернет потрапило аматорське відео, на котрому Мельник "проводить лекцію" зі студентами, пояснюючи, що голосувати потрібно за кандидата в президенти Віктора Януковича. У березні 2012-го на виборах мера Обухова Мельник намагався силою виштовхати депутата тоді ще від "Нашої України-Народної Самооборони" Ірину Геращенко.

В самому Ірпені ректор Податкового університету - особа, відоміша за мера міста. Місцеві мешканці охрестили нову автодорогу Київ-Ірпінь "дорогою Мельника", адже веде вона прямо від житлового масиву Біличі до університету і була побудована за сприяння регіонала. Що цікаво, працівники податкового вишу ще два місяці тому неофіційно повідомили "Свідомо" про те, що Мельник вже не керує університетом і його потроху "зливають" за програні вибори. В самому виші цю інформацію тоді спростували.

 

Теги: Київ