Мер Феодосії помер у лікарні

Максим Опанасенко
28 липня 2013р. 10:47

Мер Феодосії Олександр Бартенєв помер у лікарні від отриманих вогнепальних ран. Свої співчуття з цього приводу вже висловив президент Віктор Янукович.

"Як несправедлива і безжалісна смерть, забираючи дорогих нам людей. Для всіх, хто знав і працював разом із Олександром Володимировичем, він залишиться люблячим чоловіком і батьком, вірним другом, виваженим та мудрим керівником, Людиною, яка вірою і правдою служила своєму місту та Українській державі. Поділяю гіркий біль непоправної втрати, схиляю голову в глибокій скорботі і сумую разом з вами" - завив Янукович.

У Бартенєва стріляли у під'їзді власного будинку, вірогідно, з обрізу рушниці. Лікарі зробили кілька операцій, але врятувати чоловіка не змогли. Міліція проводить розслідування.

Нардеп від БЮТ Геннадій Москаль на своїй сторінці у Facebook навів основні версії злочину - контрабанда нафтопродуктів, яку "кришують" місцеве керівництво та правоохоронці, розподіл землі між Феодосією і Приморськом, між Феодосією і Коктебелем, інші земельні питання Феодосійської ради. 

 

 

Теги: Київ