Femen роздягнулися на Оболоні на 85 гривень кожна

Максим Опанасенко
28 липня 2013р. 21:47

Оболонський райсуд визнав трьох учасниць руху Femen і фотокора, котрий їх знімав, винними в хуліганстві. Про це повідомляє прес-служба руху.

Кожна з дівчат має сплатити по 85 гривень штрафу. Фотограф Дмитро Костюков, котрого звинуватили також в непокорі міліції, має віддати більше - 135 гривень. У Femen заявляють - арешт активісток, побиття їхнього політолога і побиття лідера руху Ганни Гуцол - ланки однієї ланцюга і все це стосується приїзду до Києва президента Росії Володимира Путіна і патріарха Кирила. За думкою жіночого руху, влада злякалася їхніх протестів проти цих осіб і таким чином вирішила нейтралізувати учасниць організації.

У суботу Femen повідомив про викрадення трьох активісток і фотографа прямо з однієї з київських вулиць. Прес-служба міліції на це відповіла - на Оболонському проспекті помітила трьох оголених дівчат і хлопця, що їх фотографував. На зауваження міліціонерів вони нібито не реагували. Відтак, їх було доставлено до Оболонського райуправління, складено протоколи про дрібне хуліганство і справи передано до суду.

Також у суботу ввечері невідомі жорстоко побили лідера Femen Ганну Гуцол в київському кафе "Бліндаж" на Малій Житомирській. 24 липня невідомі дуже жорстоко побили в Києві політолога Femen Віктора Святського.

Напади у організації пов'язують з приїздом до Києва президента Росії Володимира Путіна і патріарха Кирила - на святування 1025-річчя хрещення Русі. І одному, і іншому Femen'ки вже відомі - дівчата раніше влаштовували оголені акції протесту перед обома.

 

Теги: Київ