Сусід по камері загиблого Індила - ігнорує суд

Маша Землянська
29 липня 2013р. 15:34

Свідок по справі загибелі Ігора Індила в Шевченківському райуправлінні міліції - не прийшов на засідання. Суддя Деснянського райсуд Ірина Дігтяр вирішили перенести розгляд справи на 14-е серпня на 11:00. А свідків - доставити примусово.

На сьогоднішньому засіданні мав свідчити чоловік, який 17-го травня 2010 року знаходився у приміщенні Шевченківського райуправління міліції у якості затриманого та перебував поряд з Ігорем Індило. «Свідчення цього чоловіка важливі для продовження судового розгляду кримінальної справи та встановлення у ній істини, тому стороною обвинувачення було заявлено  клопотання про його примусовий привід», – наголосила прокурар Наталя Сьома та додала, що вказане клопотання було задоволено судом та підтримано усіма сторонами процесу.

Індило відзначав свій 20-ий день народження 17-го травня 2010-го у гуртожитку, звідки його забрали у міліцейській відділок. Вночі Ігор загинув у камері після «спілкування» з міліцією. "Свідомо" оприлюднило відео з камер спостереження, яке спростовує версію прокуратури. Віктор Янукович двічі давав генпрокурору завдання розібратися зі справою Індила. У січні суд так і не встановив - через що у Ігоря Індила зламалося склепіння черепа, та присудив умовний строк дільничному, який привіз хлопця до його смерті. Наразі справа фактично не розглядається і не дорозслідується, а передається з однієї судової інстанції до іншої. У травні колегія  суддів Апеляційного суду  задовольнила вимоги прокуратури не повертати справу про загибель Ігоря Індила на додаткове слідство, хоча адвокат постраждалої сторони бачив у ній чимало білих плям. У червні прокуратура Деснянського району заявила про те, що справу загиблого після спілкування з міліцією студента Ігоря Індила призначили до розгляду по суті. Цим зараз займається Деснянський райсуд.

Теги: Київ , Індило , суд