Суд забув про затриманих під Арсеналом

Маша Землянська
29 липня 2013р. 15:47

Восьмеро активістів, яких 26-го липня затримала міліція під час мирної акції під Арсеналом - досі чекають на повістки до суду. Про це "Свідомо" повідомив один з затриманих - Володимир Задирака.

"Ймовірна причина тривалої мовчанки – склад злочину у діях міліції, що не хоче відповідальність за статтями Кримінального Кодексу від ненадання допомоги до 340 статті «Перешкоджання мирним зборам», що має санкцію «карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на той самий строк». Автономна спілка трудящих та постраждалі активісти будуть оскаржувати обвинувальний вирок, якщо його буде винесено та наполягатимуть на порушенні кримінальної справи проти правоохоронців Печерського РУ ГУ МВС України у м.Києві". - пише Задирака.

26-го липня активісти організації запланували проведення антиклерикальної акції під час відкриття виставки на честь святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі. Однак вісьмох активістів, а саме Володимира Задираку, Давида Чічкана, Георгія Сандула та Дмитрія Стасюка від АСТ, разом з ними затримані студентський активіст і художник Максим Лисенко, художник Олександр Бурлака.

Теги: Київ , суд , акція