Roshen сумнівається в якості російської перевірки

Маша Землянська
29 липня 2013р. 16:29

Roshen сумнівається в якості російської перевірки

Кондитерська корпорація Roshen сумнівається в правильності відбору Росспоживнаглядом зразків її продукції для проведення аналізу. І доки не отримає офіційну заборону на ввезення шоколаду до Росії – балуватиме сусідів солодощами. Про це йдеться у заяві компанії, оприлюдненій на офіційному сайті корпорації Roshen. 

«У компанії Roshen виникли сумніви, на підставі існуючих копій протоколів відбору проб продовольчої сировини, харчових продуктів у торговій мережі, відносно правильності відбору зразків для проведення аналізів, що підтверджують відповідність продукції вимогам нормативної документації», - йдеться у повідомленні. «Більш того, Корпорація ROSHEN вважає необхідним повідомити про те, що заява про вміст бензапірену у шоколадній продукції TM ROSHEN, що, на думку Росспоживнагляду, виступає порушенням норм РФ, не може розглядатись як звинувачення у порушені норм РФ, оскільки таких норм на кондитерські вироби не встановлено, що підтверджує Технічний регламент Митного союзу ТРТС 021/2011, де встановлено норми на вміст бензапірену у продуктах дитячого харчування, продуктах харчування для вагітних жінок і жінок, які годують. Норм на вміст бензапірену у шоколадній продукціє не встановлено не лише в Україні та РФ, але також таких не існує і в країнах ЄС».

11 липня Росії висловила претензії до якості продукції "Roshen". Компанією володіє нардеп і мільйонер Петро Порошенко. Він, до речі, вже заявив про свої наміри балотуватися на посаду мера Києва.

Теги: Київ , іжа