Онкоцентр ховає від киянина дані про куплені ліки

Маша Землянська
30 липня 2013р. 10:11

В травні киянин Олексій Савенко звернувся з офіційним запитом до Київського онкоценру, що на Верховинній, щоб дізнатися скільки і які ліки були закуплення за бюджетний кошт державному медичному закладу останніми роками. Проте за три місяці від головного лікаря Олександра Клюсова - отримав тільки відписку.

Справа у тому, що Олексій з 2010-го року бореться з цією лікарнею. Адже після того, як у ній померла його мама, чоловік намагається довести - жодної пігулки лікарня хворим не дає. А передбачені бюджетом безкоштовні ліки – «списує» за рахунок хворих.


Спершу Олексій отримав лист, що для відповіді Онкоцентру знадобиться 20 днів.

Не отримавши відповід, Олексій знову звертається до лікарні. «В ньому я чітко пояснюю посадовій особі, що та інформація, яку я запитую, стосується бюджетних коштів, вона є відкритою і обов’язковою для надання на запити громадян України».

«Цим листом головний лікар Клюсов надає мені інформацію тільки на один мій запит – а саме про інформацію з ліками станом на 1-е січня 2013 року. Іншу інформацію яку я запитував – за 2011рік, за 2010 рік – я не отримав», - обурюється Олексій. Чоловік переконаний – лікар навмисно приховує інформацію.

Наразі Олексій планує звернутись до прокуратури, щоб вплинути на лікаря, який приховує інформацію.

Теги: Київ , ліки