В Києві спіймали торгівців людьми

Маша Землянська
30 липня 2013р. 10:30

У Києві співробітники Служби безпеки викрили злочинців, які торгували людьми. Обирали собі в жертву – немічних та інвалідів. Завербованих відправляли за кордон на заробітки.

«Громадянин Молдови та громадянка України підозрюються у тому, що вони підшукували та вербували на території нашої держави осіб з обмеженими фізичними можливостями та тих, які перебувають у скрутному матеріальному становищі. У подальшому зловмисники незаконно переправляли цих громадян через державний кордон до сусідньої країни для подальшої трудової експлуатації, зокрема для примусу до жебрацтва. Так, 11-го липня СБУ затримали організатора оборудки – громадянина Молдови, який намагався пішки переправити українського громадянина, у якого відсутня ліва верхня кінцівка, до Росії поза пунктом пропуску «Мілове» Луганської області. Того ж дня оперативники затримали і його спільницю, жительку Дніпропетровщини», - повідомляють СБУ.

Наразі обоє підозрюваних під арештом. Встановлюються інші члени злочинного угруповання, а також особи, які постраждали від цих протиправних дій.

 

Теги: Київ