Суд не хоче судити без Мельника

Маша Землянська
30 липня 2013р. 11:54

Суд не хоче судити без Мельника

Суддя Печерського райсуду Марія-Маргарита Пилаєва перенесла засідання по справі ректора Національного університету податкової служби і екс-нардепа від Партії регіонів Петра Мельника, на 13:00. Розглядати справу відмовляються через відсутність підозрбваного.

29-го липня Мельник втрапив до лікарні. За повідомленням, у ректора - гіпертонічна хвороба, госпіталізували його в ніч на неділю, а знаходиться він в спеціально обладнаному блоці з решітками на вікнах і під охороною. Проте зі слів прокуратури, в них недостатньо довідок про те, що Мельнику справді не можна прийти на засідання. Тому планують його привезти примусово.

У суботу МВС і Міндоходів повідомили про затримання ректора, що отримав хабар. Перше відомство повідомило про те, що на хабарі у 40 і 80 тисяч гривень від двох осіб, котрі хотіли просунути до ВНЗ своїх родичів, "погорів" чиновник, що керував вищим навчальним закладом. Друге відомоство деталізувало - цей вищий навчальний заклад - саме Національний університет ДПС, що знаходиться в місті Ірпінь (Київська область).

 

Теги: Київ , гроші , Мельник , суд