Експерти поїхали до Мельника в лікарню

Максим Опанасенко
30 липня 2013р. 13:21

Ректор Національного університету податкової служби і екс-нардеп від Партії регіонів Петро Мельник знову не з'явився на судове засідання до Печерського райсуду. Про це повідомляє журналіст "Свідомо" із зали судових засідань.

Тому до лікарні, де ректор нібито перебуває через проблеми із серцем, виїхали експерти, аби впевнитись в справжності його хвороби. Попри це, судове засідання таки має відбутися - суддя Марія-Маргарита Пилаєва має визначити міру запобіжного заходу для Мельника. Проблема в тому, що о 14:15 збігає крайній термін, коли це можна зробити. Але, згідно із новим Кримінально-процесуальним кодексом, підозрюваного не можна ув'язнити без його присутності на судовому засіданні. 

У суботу, 27 липня, МВС і Міндоходів повідомили про затримання ректора, що отримав хабар. Перше відомство повідомило про те, що на хабарі у 40 і 80 тисяч гривень від двох осіб, котрі хотіли просунути до ВНЗ своїх родичів, "погорів" чиновник, що керував вищим навчальним закладом. Друге відомоство деталізувало - цей вищий навчальний заклад - саме Національний університет ДПС, що знаходиться в місті Ірпінь (Київська область).

29-го липня Мельник втрапив до лікарні. За повідомленням, у ректора - гіпертонічна хвороба, госпіталізували його в ніч на неділю, а знаходиться він в спеціально обладнаному блоці з решітками на вікнах і під охороною. Проте зі слів прокуратури, в них недостатньо довідок про те, що Мельнику справді не можна прийти на засідання. Тому планували його привезти примусово. Спроба виявилася невдалою.

 

 

 

Теги: Київ