Мельник звинувачує лікарів з "Борису"

Максим Опанасенко
30 липня 2013р. 15:12

Ректор Національного університету податкової справи і екс-регіонала Петро Мельник, котрого звинувачують у хабарництві, і котрого таки привезли на засідання Печерського районного суду, продовжує скаржитися на здоров'я. Про це повідомляє журналіст "Свідомо".

Він попросив, аби до нього приїхали звичайні лікарі зі "швидкої". За словами Мельника, лікарі з клініки "Борис", котрі займалися ним до цього, "обкололи його чимось". Раніше адвокати Мельника заявили про те, що йому справді погано і ректор потребує шунтування серця.

Суд, що має визначити запобіжний захід для Мельника, знову перервався.

У суботу, 27 липня, МВС і Міндоходів повідомили про затримання ректора, що отримав хабар. Перше відомство повідомило про те, що на хабарі у 40 і 80 тисяч гривень від двох осіб, котрі хотіли просунути до ВНЗ своїх родичів, "погорів" чиновник, що керував вищим навчальним закладом. Друге відомоство деталізувало - цей вищий навчальний заклад - саме Національний університет ДПС, що знаходиться в місті Ірпінь (Київська область).

29-го липня Мельник втрапив до лікарні. За повідомленням, у ректора - гіпертонічна хвороба, госпіталізували його в ніч на неділю, а знаходиться він в спеціально обладнаному блоці з решітками на вікнах і під охороною. Проте зі слів прокуратури, в них недостатньо довідок про те, що Мельнику справді не можна прийти на засідання. Тому планували його привезти примусово. Перша спроба виявилася невдалою.

 

Теги: Київ