"Святошинський маньяк" отримав пожиттєве

Максим Опанасенко
30 липня 2013р. 15:48

45-річний екс-працівник банку, котрий у 2011-му вбив двох дівчат у Святошинському районі отримав довічний термін ув'язнення. Про це повідомляє прес-служба київської прокуратури.

"Встановлено, що упродовж тижня жертвами зловмисника стали двоє дівчат 19-ти та 26-ти  років, з якими він знайомився під час нічних поїздок в районі Кільцевої дороги. Помітивши на дорозі самотню дівчину, вбивця спочатку пропонував підвезти її додому на власному позашляховику, а потім вступити з ним в інтимні стосунки за гроші. Обох потерпілих він відвозив до свого дачного будинку на околиці столиці та вбивав, не виходячи з машини. Потім вбивця знімав з потерпілих коштовності та забирав їхні особисті речі. Тіла своїх жертв чоловік загортав у поліетилен, а згодом у багажнику свого автомобіля вивозив у глухий ліс під Житомиром" - йдеться в повідомленні.

Міліціонерам вдалося його знайти. "В ході досудового слідства він вказав на місце, де сховав тіла жінок, а під час відтворення детально показав, як позбавляв їх життя" - йдеться в повідомленні. Окрім довічного терміну, чоловік має сплатити ще 750 000 матеріальної і моральної шкоди.

 

 

Теги: Київ