Як Мельника відпустили з суду… до лікарні (відео)

Маша Землянська
30 липня 2013р. 17:11

Як Мельника відпустили з суду… до лікарні (відео)

- Хто? Хто викликав «Борис»? Ви чуєте, мене там накололи чимось…, - Петро Мельник намагається припіднятися на судовій лавці. Син Максим одразу хапає батька за плече.

Мельник додає: хабара не брав, гроші не мої.

З третьої спроби провести засідання по справі ректора Національного університету податкової справи і екс-регіонала Мельника, якого звинувачують у хабарництві, судді Печерського райсуду Марії-Маргариті Пилаєвій таки вдається.

Проте не надовго. Підсудний, якого мають або взяти під варту на час, коли триватиме розслідування, або ж відпустити – скаржиться на здоров’я.


 

Ця медична довідка з лікарні. В ній діагноз – хворе серце. Приводити засідання не рекомендовано.

Суддя на неї зважає. Переносить засідання на середу, 31-го липня на 11:00:

Суддя додає: «Не з’явитися в середу об 11:00 підсудний може тільки за дуже вагомих причин».

«Стражеско, дайте носилки – нам треба їхати в лікарню», - одразу беруться шукати варіанти син та сетра Мельника, як до правити підсудного до клініки, що спеціалізується на лікуванні серця.

А от і той самий «Борис» та його лікар Володимир. Хто їх викликав не зінається: «Міліція на нашій машині везла. Ми просто супроводжували. І взагалі, нас викликав диспетчер, ми навіть не знали куди їдемо».

Хлопець з телефоном та сигаретою - Андрій Новошицький. Він же – голова виборчого округу 95, де Мельник у 2012-му році балотувався до Верховної Ради. На наше питання, чого він сьогодні прийшов під Печерський суд, чоловік відповідає: «Проходив повз. Побачив журналістів. Зайшов».

У суботу, 27 липня, МВС і Міндоходів повідомили про затримання ректора, що отримав хабар. Перше відомство повідомило про те, що на хабарі у 40 і 80 тисяч гривень від двох осіб, котрі хотіли просунути до ВНЗ своїх родичів, "погорів" чиновник, що керував вищим навчальним закладом. Друге відомоство деталізувало - цей вищий навчальний заклад – саме Національний університет ДПС, що знаходиться в місті Ірпінь (Київська область).

Теги: Київ , суд , гроші , Мельник