Захисники Павліченків кличуть киян під суд

Галина Танай
31 липня 2013р. 9:04

Захисники Павліченків кличуть киян під суд

У четвер, 1 серпня, має відбутись вирішальне засідання у справі Павліченків. Захисники звинувачених кличуть киян прийти під Апеляційний суд на Солом'янці і підтримати батька й сина.

"Цього дня відбудеться вирішальне засідання. На ньому будуть проведені дебати сторін. Після цього має бути оголошене рішення по справі. Саме тому важлива присутність кожного. Кожного, кому не байдужа доля двох людей, яким система вирішила зламати життя", - закликають киян активісти.

Павліченків звинуватили у вбивстві судді Зубкова, котрий неодноразово ухвалював рішення на користь простих громадян, які протистояли варварським забудовам у центрі Києва. Прокуратура стверджує,що вбили суддю Павліченки - за те, що він ухвалив рішення не на їхню користь у суперечці з фірмою за прибудову до їхньої квартири на Богдана Хмельницького, яку родина здавала в оренду. У жовтні 2012-го суддя Голосіївського суду Галина Бондаренко вирішила: Дмитро має отримати довічне позбавлення волі, Сергій – 13 років тюрми.  25-го листопада на підтримку Павліченків відбувся марш футбольних фанатів, у якому брали участь близько 6-ти тисяч чоловік. До цього вони організували цілий міжнародний рух на підтримку ув'язнених.

 


Теги: Київ , суд , Павліченки