Менеджер Кличка: Чисору в клубі ми не били

Галина Танай
31 липня 2013р. 9:22

Менеджер Кличка: Чисору в клубі ми не били

Менеджер  Володимира Кличка Бернд Бенте заперечує факт бійки боксера з Дереком Чисорою. Запевняє: все це наклеп британських медіа, і чубитися з Чисорою українець не збирався. Про це пише "Кореспондент".

"Все, що написано в англійських медіа, - це неправда. Володимир зі своїми українськими друзями просто прийшов до нічного клубу на запрошення діджея Девіда Гетти, а там абсолютно випадково був Чісора зі своїми охоронцями. Він сказав Володимиру: "Не хочеш вийти з клубу, щоб побитися зі мною?". Але Кличко відповів: "Бажаю тобі гарного вечора". Обидва залишилися в клубі, але більше між собою не спілкувалися. Не думаю, що Чісора його переслідує. Все вийшло випадково. Але можу точно сказати, що він хотів спровокувати Володимира. Підігріти до себе інтерес і добитися бою з Віталієм", - розповів Бенте. 

Напердодні британське видання The Mirror оприлюднило інформацію про бійку між Кличком і Чисорою в нічному клубі на Ібіці. Чисора нібито спровокував бійку їдкими фразами на адресу нашого боксера, але охорона швидко розняла спортсменів. 

Теги: Кличко , Чисора , Київ , бійка , Ібіца