В Голосієво схопили злісного викрадача автівок

Галина Танай
31 липня 2013р. 10:20

У Голосіївському районі затримали чоловіка, на рахунку якого - дев'ять викрадених автівок. Про це з гордістю повідомляє прес-служба міліції.

Затриманий був розбірливим: крав винятково "ВАЗи" і "Деу" без сигналізацій, з неохоронюваних стоянок. Робив це у нічний час уже протягом кількох років. Діяв дуже продумано:  орендував гараж терміном на місяць, потім купував новий мобільний  та сім-картку, також тільки на період «справи», і вже потім обирав авто. Власноруч виготовленими ключами умілець відкривав дверцята,  завівши автівку, зникав. У такий спосіб він привласнив дев'ять машин.  В гаражі розбирав автівки на запчастини і  продавав. З покупцями спілкувався по тому самому новому мобільному, а після останньої проданої запчастини, викидав картку й міняв апарат. За кожну таку машину в розібраному вигляді з урахуванням всіх автозапчастин зловмисник заробляв півтори-дві тисячі доларів.

Викрадачу автівок пред’явили йому обвинувачення по за частиною 2 статті 289 Кримінального Кодексу - "Незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене повторно". До речі, раніше викрадач уже встиг відсидіти десять років - але за угон автівок.

 

Теги: Київ , Голосієво , угон авто