Будівельники Охматдиту взялись за іншу лікарню

Максим Опанасенко
31 липня 2013р. 13:36

Поки Уряд не виділяє гроші на добудову нового корпусу лікарні Охматдиту, його підрядник - ТОВ "Укрпрофмед" отримав інше замовлення - і також медичне. Про це повідомляє "Вісник державних закупівель".

За тендерною інформацією, державне підприємство "Укрмедпроектбуд" підписало з ТОВ "Укрпрофмед" угоду на роботи з реконструкції, ремонту та оснащення будівель по вулиці Амосова, 5. Там знаходяться структурні підрозділи Інституту епідеміології та інфекційних хвороб імені Громашевського. Вартість угоди - 31 800 000 гривень, термін робіт - до грудня.

У вересні 2011-го компанія "Укрпрофмед" була обрана генеральним підрядчиком будівництва нового корпусу в Охматдиті. Всього для завершення лікарні та встановлення обладнання заплановано мільярд 800 тисяч гривень. В офіційному виді діяльності компанії зазначено, що вона займається оптовим продажем фармацевтичних препаратів. За інформацією Державного реєстру підприємцій та фізичних осіб, в засновниках кампанію Ірина Коваль, яка і нині її очолює, і Олена Бех, яка наразі від справ "Укрпрофмед" відійшла. Остання відома як власниця ще однієї фармацевтичної компанії "Інтерфарм", що продавала Міністерству охорони здоров’я вакцини в три рази дорощі від ринкової вартості. Збитку наш МОЗ зазнав на 26 мільйонів доларів. За інформацією "Інформаційно-ресурсного центру", де міститься інформація про всі підприємства, офіційним керівником компанії "Укрпрофмед" є Ігор Борисович Кучма. Людина з таким же прізвищем, ім'ям і по-батькові є заступником начальника-начальником міліції громадської безпеки Дарницької районного управління міліції.

Добудова нового корпусу затримується через відсутність фінансування.

Теги: Київ