Мельника з лікарні силою привезуть до суду (відео)

Маша Землянська
31 липня 2013р. 14:07

Мельника з лікарні силою привезуть до суду (відео)

Суддя Печерстького райсуді Марина Пилаєва оголосила ухвалу суду про застосування до підозрюваного Петра Мельника примусового приводу на судове засідання. А відтак 1-го серпня о 10:00 ректора Національного університету податкової служби, якого підозрюють у хабарництві, привезуть до зали з реанімації.


Відео засідання виклав в мережу Володимир Тищенко.

Слідчий Олег Зайцев переконує, що Мельник, який перебуває у лікарні міста Буча, вдає хворого лише у присутності лікарів. Також прокурор заявив, що напередодні Мельник чинив опір трьом працівникам міліції і "стан його здоров’я з того часу не змінився". Суддя Пилаєва згідна з позицією обвинувачів. Натомість адвокат підозрюваного Руслан Місюна заявляє, що Мельник готується до позапланової операції на серці.

Мельника затримали у суботу, 27 липня прямісінько в його кабінеті. Працівники МВС і Міндоходів стверджують - ректор попався на хабарі у 40 і 80 тисяч гривень. Протягом 72-ох годин Печерський суд намагався висунути звинувачення Мельнику та обрати запобіжний засіб. Проте, через постійні скарги на стан здоров'я - це й досі не вдалося.

Теги: Київ , суд , гроші , Мельник