З київських вікон випало 20 малюків

Максим Опанасенко
31 липня 2013р. 14:24

З київських вікон випало 20 малюків

За 7 місяців 2013 року в Києві зареєстровано більше 20 фактів падіння малолітніх дітей з вікон багатоповерхівок. Таку цифру навели у відділі кримінальної міліції Києва.

Більшість із них трапилася через відсутність дорослих вдома. Але були і випадки, коли дитя випало з вікна за присутності тата і мами: "Приміром, в Святошинському районі Києва 6-річний хлопчик випав з вікна квартири на третьому поверсі. Після перевірки міліціонери встановили, що дитина знаходилася вдома разом зі своїм батьком. Втім, цей факт не вберіг малолітнього від серйозного травмування. Граючись в своїй кімнаті хлопчик виліз на підвіконня та оперся на москітну сітку, яка не витримала натиску. В результаті цього він впав на землю, де вдарився головою об каналізаційний люк. Отримавши травми голови бідолашний був доставлений до лікарні". Батьків за це мають покарати.

"А в Подільському районі столиці аналогічна прикрість трапилась з 2-річним малюком. Доки його мати готувала на кухні їжу, маленький «спритник» забрався на стільчик і зазираючи у вікно, випадково випав з нього. На щастя був лише другий поверх, тому незначна висота врятувала життя малечі. Його з травмами негайно госпіталізували до медичного закладу для надання необхідної допомоги" - додають у прес-службі міліції. І просять - слідкуйте за своїми дітьми пильніше.

Фото - ТСН

Теги: Київ