Мінекономіки переговорить з Росією про Roshen

Маша Землянська
31 липня 2013р. 14:34

У зв'язку із забороною ввезення продукції компанії Roshen у Росія, наше Міністрство економічного розвитку і торгівлі обіцяє приступити до консультацій з російською стороною.

«Як тільки стала відома інформація, що паном Онищенко зроблено заяву, відразу ж була створена робоча група, і я її очолив, до цієї групи також входить Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк. Ми були готові, і у нас є план дій», - сказав міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов. Як зазначив Міністр, головна мета робочої групи - оперативне вирішення проблеми, об'єктивна оцінка фактів, відстоювання національних інтересів, відновлення експорту продукції українського виробника. І додає: «Ситуація, яка виникла, торкається інтересів понад 8 тисяч працівників наших підприємств, може відбитися на сальдо торгового балансу, загрожує зменшенням податкових відрахувань на всіх рівнях. Ми будемо наполягати на об'єктивності і відстоювати національні інтереси».

11 липня Росії висловила претензії до якості продукції Roshen через перевищену норму токсичної речовини - бензопірен. Заяви про сумнів у якості солодощів від Roshen вже висловила Молдова. Компанією володіє нардеп і мільйонер Петро Порошенко. 

Теги: Київ