Племінника Мельника також зловили на хабарі

Максим Опанасенко
31 липня 2013р. 15:42

Слідчий відділ прокуратури проводить розслідування щодо екс-заступника начальника Солом'янського райвідділу Державної податкової інспекції. Про це повідомляє прес-служба київської прокуратури.

Чоловіка звинувачують у отриманні 30 тисяч доларів хабаря. "Слідством встановлено, що обвинувачуваний вимагав та отримав від  бізнесмена гроші за вирішення питання про непроведення перевірок на його підприємстві. Зловмисник, користуючись довірою потерпілого, ввів його в оману, оскільки вирішення цього питання не входило в коло повноважень посадовця. Податківця було викрито на робочому місці під час одержання грошей" - йдеться в повідомленні. Справа вже була на розгляді в Солом'янському райсуді у червні. Тоді суд направив матеріали для додаткового розслідування. Яке і проводиться зараз. Податківцю загрожує від 5 до 12 років тюрми.

Цю посаду раніше обіймав племінник ректора податкового університету і екс-регіонала Петра Мельника Олександр. У прокуратурі не уточнюють, але найімовірніше саме він і мається на увазі.

Самого Мельника зараз також затримано - його так само звинувачують у хабарництві. Мельника затримали у суботу, 27 липня прямісінько в його кабінеті. Працівники МВС і Міндоходів стверджують - ректор попався на хабарі у 40 і 80 тисяч гривень. Протягом 72-ох годин Печерський суд намагався висунути звинувачення Мельнику та обрати запобіжний засіб. Проте, через постійні скарги на стан здоров'я - це й досі не вдалося. Вранці було вирішено - 1 серпня Мельника доставлять до суду силою, якщо він не захоче їхати добровільно. Прокурор переконує - ректор симулює свою хворобу.

 

Теги: Київ