ОПОРА: Виш Поплавського обманює своїх вступників

Максим Опанасенко
1 серпня 2013р. 9:38

Замість вступу до державного - Київського національного університету культури та мистецтв, ректором котрого є Михайло Поплавський, абітурієнтів відправляють в приватний аналог. Про це заявляють експерти громадянської мережі "ОПОРА", котрі традиційно слідкують за вступною кампанією до університетів.

"Вже другий рік поспіль ГМ «Опора» фіксує зловживання, які допускаються приймальною комісією Київського національного університету культури і мистецтв під час реєстрації заяв абітурієнтів для участі у конкурсному відборі. Проблема полягає в тому, що за однією адресою (м. Київ, вул. Чигоріна, 20) знаходяться приймальні комісії двох різних вищих навчальних закладів: Київського національного університету культури і мистецтв та Приватного вищого навчального закладу «Київський університет культури». Обидва вузи мають багато спільних напрямків підготовки. Під час подачі заяви для вступу працівники приймальної комісії цікавляться в абітурієнта чи він готовий навчатися на контрактній формі навчання якщо не проходить на місця державного замовлення. У випадку позитивної відповіді такого абітурієнта, без його відома, реєструють для участі у конкурсному відборі не у державному вузі, а у Приватному вищому навчальному закладі «Київський університет культури»" - йдеться в повідомленні "ОПОРИ". І вступники дізнаються про те, що вчитимуться не в державному, а в маловідомому приватному вузі, лише згодом.

Експерти кажуть - Міністерство освіти знає про цю ситуацію. Але вирішувати ситуацію на користь абітурієнтів не поспішають.

Вступна кампанія вже сьогодні увійшла у "фінальне русло". Абітурієнти більше не можуть подавати документи до вишів, зате тепер мають слідкувати за своїми рейтингами в тих університетах, куди вирішили вступити.

Теги: Київ