Прокуратура засадила 12 квартирних шахраїв

Галина Танай
1 серпня 2013р. 10:29

Прокуратура Києва підтримала державне обвинувачення проти 12 членів банди квартирних шахраїв, що продавала житло киян за підробними документами. Тепер квартирники сидітимуть до дев'яти років. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Злочинці працювали в Києві два роки - у 2008 та 2009. Вони  підшукували квартири, які здавались в оренду, втирались у довіру до власників і підрізними приводами одержували від них копії правовстановлюючих документів на житло. Згодом віртуозно виготовляли "оригінали" цих документів - і вже за ними продавали квартири іншим людям. У такий спосіб продали три квартири на 6, 7 мільйонів гривень. Але й це ще не все: за аналогічною схемою злодюжки ошукали й кілька банків. Підставні особи, виконуючи вказівки жінки-організатора банди, надавали до фінустанов підроблені документи на 
житло - і під заставу отримували кредити. Банки таким чином "кинули" на вісім мільйонів гривень.

Організатора злочинної групи засудили до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Ще десятеро шахраїв отримали від 5 до 9 років тюрми з конфіскацією майна. Одна особа відбуватиме умовний термін.

Теги: Київ , квартирні шахраї