"Свобода" в обід спитає Попова про кінотеатри

Максим Опанасенко
1 серпня 2013р. 10:43

"Свобода" в обід спитає Попова про кінотеатри

Активісти "Свободи" прийдуть під будівлю мерії протестувати проти захоплення київських кінотеатрів. Про це повідомляє прес-служба партії.

"Міська влада Києва ухвалила постанову, згідно з якою всі державні кінотеатри міста має бути об’єднано в одне комунальне підприємство. Під прикриттям цієї постанови впродовж останнього місяця відбувалися рейдерські захоплення кінотеатрів столиці. Нові власники розкрадають майно, не пускають у середину персонал і не виплачують зарплати. З такою проблемою до націоналістів звернулися представники робітників кінотеатрів «Флоренція» та «Київську Русь»" - йдеться в повідомленні. Акція запланована на 13:00. 

22 липня, о 22:00 невідомі проникли у приміщення кінотеатру «Флоренція» і поміняли замки на бухгалтерії та кабінеті директора. Людям не дали забрати навіть особисті речі та документи. При цьому працювати дирекція, юристи й бухгалтери «Флоренції» мали до початку вересня - а після цього колектив би скоротили. Скорочення має відбутись у рамках реорганізації комунальних кінотеатрівкінотеатри «Братислава», «Лейпциг», «Київська Русь», «Ленінград», «Росія», «Флоренція», «Загреб» та Кінотеатр імені Тараса Шевченка мають приєднати до комунального підприємства «Київкінофільм». У КМДА запевняють, що це дозволить зекономити державні кошти і зробити кінотеатри «ефективнішими», при цьому ціни на квитки для глядачів не зміняться. Директори окремих комунальних кінотеатрів припускають: злиття кінотеатрів дозволить чиновникам безперешкодно класти бюджетні гроші до власних кишень. 

Теги: Київ , реорганізація кінотеатрів , Попов , Свобода