Альтман готовий повернути ТВІ

Максим Опанасенко
1 серпня 2013р. 12:27

Олександр Кагаловський, котрий у квітні назвав себе новим власником телеканалу ТВІ, готовий повернути телеканал попередньому власнику - Костянтину Кагаловському. Про це Альтман заявив при дачі показань у Високому суді Англії. Текст його виступу опублікувано на сторінці журналіста Дениса Бігуса у Фейсбуці.

"Напоследок, я хочу заверить Суд, что я был бы счастлив вернуться в положение, в котором я был до того как сблизился с господином Радченко в апреле этого года. Господин Кагаловский заявляет, что он понятия не имел о предложении, которое сделал мне господин Радченко. И если это правда, если бы я знал об этом в то время, я бы точно не согласился на это предложение. Несмотря на сложности в наших отношениях с господином Кагаловским, я бы никогда не согласился принять участие в любой схеме незаконного лишения его акций или доли в компании Медиа Инфо или любой другой компании" - заявив Альтман. 


 

23-го квітня Олександр Альтман проголосив себе новим власником ТВі, а новим гендиректором каналу призначив Артема Шевченка. Засновник ТВі Костянтин Кагаловський назвав це рейдерським захопленням. Журналісти каналу розслідували, що в Альтмана немає жодних документів, а з інформації "Української правди" єдиним власником Balmore Invest Limited є резидент Австралії новозеландського походження Рейчел Емі Еріксон. Вона ж є єдиним директором цієї компанії. Після виходу в ефір розслідування, редактор Кирило Лукеренко та Денис Бігус теж звільнилися. Натомість на каналі залишилися Шевченко як ведучий "Знаку оклику", Віталій Портніков з "Політклубом" та повернулася Марія Бурмака з програмою "Музика для дорослих". Тиждень тому на каналі знову змінився гендиректор.

 

Теги: Київ