Мельник написав заяву про звільнення

Максим Опанасенко
1 серпня 2013р. 12:31

Мельник написав заяву про звільнення

Ректор податкового університету і екс-регіонал Петро Мельник написав заяву про звільнення з посади очільника вишу. Заяву він продемонстрував на засіданні Печерського райсуду.

Прокуратура заявляє - наказу про звільнення ще немає, отже, юридичною силою заява не наповнена. Розгляд справи по звинуваченню Мельника у хабарництві продовжується.

Мельника затримали у суботу, 27 липня прямісінько в його кабінеті. Працівники МВС і Міндоходів стверджують - ректор попався на хабарі у 40 і 80 тисяч гривень. Протягом 72-ох годин Печерський суд кілька разів намагався висунути звинувачення Мельнику та обрати запобіжний засіб. Проте, через постійні скарги на стан здоров'я це довго не вдавалося. Врешті, Мельника таки доставили до суду, але він знову поскаржився на серце і його відпустили до лікарні. Відео з того засідання суду дивіться тут. Слідчий Олег Зайцев переконує, що Мельник, який перебуває у лікарні міста Буча, вдає хворого лише у присутності лікарів. Також прокурор заявив, що напередодні Мельник чинив опір трьом працівникам міліції і "стан його здоров’я з того часу не змінився". Суддя Пилаєва згідна з позицією обвинувачів. 

Фото - kyiv.comments.ua 

Теги: Київ