Держкіно поділило півмільйона зі студією Довженка

Галина Танай
1 серпня 2013р. 12:55

Держкіно поділило півмільйона зі студією Довженка

Державне агентство України з питань кіно 19 липня уклало угоду з Центром  Довженка  на послуги експертів за проведення професійної оцінки кінопроектів. На це виділили  450 тисяч гривень. І все б нічого, але скільком експертам, кому й скільки конкретно - жодних подробиць. Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

У конкурсній документації вказано, що кошти виділено для членів експертної комісії з питань кінематографії. Ця комісія проводить конкурсний відбір кінопроектів для формування Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів. Торги провели за неконкурентною процедурою закупівлі "в одного учасника". У  Держкіно цей факт пояснюють відсутністю конкуренції на ці види робіт в Україні. Однак  жодних подробиць щодо прізвищ, кількості експертів та згадки про яку саме роботу йдеться, не опублікували. 

 Експертну комісію з питань кінематографії очолює Олександр Шпилюк.  З 36 членів комісії лише двоє представляють студію Довженка: Генеральний директор ДП «Національна кіностудія художніх фільмів імені О.Довженка» Ігор Ставчанський та заступник генерального директора ДП «Національний центр ім. О. Довженка» Іван Козленко.

Теги: Київ , Держкіно , студія Довженка , гроші