Апеляційний суд: Павліченки - винні

Максим Опанасенко
1 серпня 2013р. 14:36

Апеляційний суд: Павліченки - винні

Апеляційний суд вирішив - батько та син Павліченки є винними у вбивстві судді Зубкова. Про це повідомляє прес-служба партії "Свобода", що була присутня на судовому засіданні.

"У мене не було ніякої причини убивати Зубкова, адже від цього я не отримав ніякої матеріяльної користи й отримати не міг", – заявив Дмитро Павліченко, - "Пожиттєве ув’язнення – це помста мені за вісімнадцятилітню боротьбу за свої права, своє життя й життя моєї родини". Прокуратура на це відповіла - всі свідки давали свої свідчення без примусу, речові докази - достовірні. Більше того, за заявою прокуратури - всі акції киян на підтримку Павліченків - спроба тиску на свідків, і всі ті, хто підтвердив невинність підсудних, зробили це через страх розправи.

Павліченків звинуватили у вбивстві судді Зубкова, котрий неодноразово ухвалював рішення на користь простих громадян, які протистояли варварським забудовам у центрі Києва. Прокуратура стверджує,що вбили суддю Павліченки - за те, що він ухвалив рішення не на їхню користь у суперечці з фірмою за прибудову до їхньої квартири на Богдана Хмельницького, яку родина здавала в оренду. У жовтні 2012-го суддя Голосіївського суду Галина Бондаренко вирішила: Дмитро має отримати довічне позбавлення волі, Сергій – 13 років тюрми.  25-го листопада на підтримку Павліченків відбувся марш футбольних фанатів, у якому брали участь близько 6-ти тисяч чоловік. До цього вони організували цілий міжнародний рух на підтримку ув'язнених. Кожне судове засідання Павліченків супроводжувалося гучним мітингом футбольних фанатів і націоналістів, котрі приходили підтримати батька та сина.

 

 

Теги: Київ