Мельника посадили під домашній арешт

Максим Опанасенко
1 серпня 2013р. 14:55

Мельника посадили під домашній арешт

Ректора податкового університету і екс-регіонала Петра Мельника посадили під домашній арешт до 27 вересня. Таким є рішення Печерського районного суду.

Лишати межі оселі Мельнику дозволено лише для відвідування лікувального закладу - у Києві чи Ірпені. Закордонний паспорт Мельник має віддати слідчому. В ході судового засідання захист Мельника просив суд віддати його на поруки сестрі Олені. Прокуратура наполягала на двомісячному триманні під вартою - доки триватиме слідство.

Мельника затримали у суботу, 27 липня прямісінько в його кабінеті. Працівники МВС і Міндоходів стверджують - ректор попався на хабарі у 40 і 80 тисяч гривень. Протягом 72-ох годин Печерський суд кілька разів намагався висунути звинувачення Мельнику та обрати запобіжний засіб. Проте, через постійні скарги на стан здоров'я це довго не вдавалося. Врешті, Мельника таки доставили до суду, але він знову поскаржився на серце і його відпустили до лікарні. Відео з того засідання суду дивіться тут. Слідчий Олег Зайцев переконує, що Мельник, який перебуває у лікарні міста Буча, вдає хворого лише у присутності лікарів. Також прокурор заявив, що напередодні Мельник чинив опір трьом працівникам міліції і "стан його здоров’я з того часу не змінився". Суддя Пилаєва згідна з позицією обвинувачів. Вранці Мельника доставили на засідання суду. Він вже продемонстрував заяву про звільнення з посади ректора, заявив про проведену операцію і навіть продемонстрував її результати, знявши штани прямо в залі суду.

Фото - news.liga.net

Теги: Київ