Киянки здають чоловіків в погодинну оренду

Галина Танай
2 серпня 2013р. 9:18

Киянки здають чоловіків в погодинну оренду

Нове віяння серед київських жінок: столичні пані почали здавати чоловіків в оренду. Причому для різних цілей: і для дрібного ремонту в квартирі, і для інтиму. Про це пишуть "Вісті".

Деякі діють за принципом фірм "Чоловік напрокат". Наприклад, киянка Анастасія здає в оренду 30-річного Юрія - він прекрасний столяр. Жінка сама домовляється з клієнтами в інтернеті, а чоловіка тільки відправляє на замовлення. У родини було вже більше півсотні замовлень. Зараз багато постійних клієнтів. Найчастіше Юрія замовляють чоловіки-менеджерами, які не вміють тримати в руках перфоратор. Розцінки у чоловіка середні: обшивка вагонкою балкона обійдеться в 45 гривень за квадратний метр, повісити килим – 30, погодинна оренда – 90 гривень за годину. Деякі пані здають чоловіків і для інтиму. Частина жінок просто шукає партнерку для кохання утрьох, а частина свідомо заробляє гроші.  "Здам чоловіка напрокат погодинно",  - такі лаконічні оголошення можна зустріти на Slando. За годину  просять $100. "Де ви нормальних чоловіків знайдете, на Окружну чи що підете? А нам просто потрібні гроші на кредит, мені займатися проституцією він не дозволяє", – розповіла авторка оголошення.

Інші просто пишуть, що дуже потрібні гроші, і готові здавати чоловіків в оренду, за ніч просять 3 тисячі гривень. Це щонайменше вдвічі дорожче, ніж зняти елітну повію.

Теги: Київ , чоловік напрокат , оренда чоловіків , Slando