В Інтернет злили фото Femen перед "битою акцією"

Максим Опанасенко
2 серпня 2013р. 15:17

В Інтернеті з'явилися знімки активісток руху Femen, зроблені перед акцією до приїзду патріарха Кирила і президента Росії Володимира Путіна. Вони були на вилученому міліцією фотоапараті Дмитра Костюкова.

Фото виклали на сайт http://shilova.org/content/view/1600/1/. У Femen певні - фото злила Служба безпеки. "Слив произошел через провокаторов из партии Ляшко,которые создают антифеменовское, якобы народное ополчение Власть в очередной раз бездарно проиграла информационную кампанию против FEMEN на этот раз связанную с последним визитом в Киев Путина и Гундяева.Направленная против FEMEN бездарная информационная кампания СБУ бьет сама по себе и по руководству Украины, помимо всего прочего доказывая всему миру факт незаконного изъятия спецслужбами фотоматериала у известного фотографа  Дмитрия Костюкова" - кажуть активістки.

Ось кілька з них:

У суботу, 27 липня Femen повідомив про викрадення трьох активісток і фотографа прямо з однієї з київських вулиць. Прес-служба міліції на це відповіла - на Оболонському проспекті помітила трьох оголених дівчат і хлопця, що їх фотографував. На зауваження міліціонерів вони нібито не реагували. Відтак, їх було доставлено до Оболонського райуправління, складено протоколи про дрібне хуліганство і справи передано до суду. Того ж дня ввечері невідомі жорстоко побили лідера Femen Ганну Гуцол в київському кафе "Бліндаж" на Малій Житомирській. 24 липня невідомі дуже жорстоко побили в Києві політолога Femen Віктора Святського.

Напади у організації пов'язують з приїздом до Києва президента Росії Володимира Путіна і патріарха Кирила - на святування 1025-річчя хрещення Русі. І одному, і іншому Femen'ки вже відомі - дівчата раніше влаштовували оголені акції протесту перед обома.

 

Теги: Київ