Янукович дозволив податки за зайві квадратні метри

Маша Землянська
2 серпня 2013р. 17:44

Віктор Янукович узаконив податки за зайві квадратні метри житла. Про відповідний підпис під законом звітує його прес-служба.

Так, ставки податку для власників будуть такими:

 - для квартир, площа яких не перевищить 240 квадратних метрів, не більше 1% від мінімальної зарплати, у разі перевищення 2,7%.

- для будинків, площа яких не перевищує 500 квадратних метрів не більше 1% від мінімальної зарплати, у разі перевищення - 2,7%.

- для квартир і будинків, площа яких не перевищує 740 квадратних метрів - 1% від мінімальної зарплати, у разі перевищення - 2,7%.

Натомість від сплати податку будуть звільнені власники квартир, загальна житлова площа яких не перевищує 120 квадратних метрів. Для власників будинків «пільгова площа» визначена в розмірі 250 квадратних метрів, незалежно від того, якою кількістю будинків володіє особа. Якщо у власника є і квартира, і будинок загальною житловою площею до 370 квадратних метрів, він також не буде платити податок на нерухомість. При цьому, якщо площа перевищуватиме зазначені пільгові метри, то власникові доведеться платити тільки за ті квартири, які перевищили зазначені розміри.

 

Теги: Київ , квартири