Будинок вчительки з Печерську штурмують невідомі

Маша Землянська
3 серпня 2013р. 10:36

Будинок вчительки з Печерську штурмують невідомі

Будинок вчительки Ніни Москаленко на провулку Землянського захоплюють невідомі. При цьому чоловіки спортивної статури б'ють людей та кидаються камінням.

"Прямо зараз 11 биків, на чолі з главтітушком захопили будинок Ніни Москаленко. Дзиндзю побили палками і закидали камінням", - пише на своєму Facebook один з захисників вчителькі.

Ніна Москаленко - 48-річна вчителька, власниця скромного будинку серед елітних маєтків Печерська. Разом із нею проживає син та старенька мама. Ніні Іванівні та її матері належали до рішенняПечерського райсуду від 14 грудня 2/3 частини житлового будинку, решта будинку 16 років нікого не цікавила: тріскалася, руйнувалася і залишалася бездоглядною. Але у квітні минулого року з’явилися нові власники, які почали виживати жінку. Рейдери погрожували їй тюрмою, а згодом проти жінки було порушено дві кримінальні справи – за напад на одного з рейдерів, а також за вбивство вітчима, який помер два роки тому. За вбивство справу закрили, коли рішення про виселення було ухвалено. Суддя справи Сергій Вовк, зокрема, причетний до політичних справ. Він судив екс-міністра Юрія Луценка. Рішення судді Вовка по справі Луценка Європейський суд з прав людини визнав незаконним та політично вмотивованим. .

Теги: Київ