Міліція взялась за продавців БАДу "Озорит"

Маша Землянська
3 серпня 2013р. 11:59

Міліція Солом'янського району отримали три скарги на препарат «Озорит». На думку заявників, реалі затори препарату – шахраї. Оскільки люди думали, що препарат для людей із слабким зором допоможе їм краще бачити.

«Можна відзначити, що у більшості випадків звернення надходять від громадян похилого віку. За словами заявників, вони придбали БАДи після перегляду реклами на телебаченні чи у газетах. Згодом, коли особи розуміли, що кілька місяців поспіль вони приймали добавки, витратили на це значні кошти, а покращення здоров’я не наставало, зверталися до міліції із заявами», - пишуть міліціонери. Наразі триває кримінальне провадження по статті «шахрайство».

Працівники відділу по боротьбі з економічними злочинами розказують, що вже перевіряли діяльність фірм розповсюджувачів БАДів. З’ясовано, що документи все гаразд Працівники фірм продавали сааме ті препарати, які жадали клієнти. Проте в міліції наголошують: всі ці добавки не мають сертифікатів Міністерства охорони здоров’я, а отже в жодному разі не є ліками. 

 

Теги: Київ , міліція , ліки