Штурмовиків будинку вчителькі з Печерську прогнали

Маша Землянська
3 серпня 2013р. 15:29

Штурмовиків будинку вчителькі з Печерську прогнали

Невідомих, які вранці штурмували будинок вчительки Ніни Москаленко на провулку Землянського, били та кидались камінням в людей - прогнали. 

"Ситуація стабілізувалась помешкання Москаленко Ніни наразі відвоювали!!! Потрібна допомога відновити паркан, який знищили. І кого є вогнегасники привезіть будь-ласка!!! на Землянський провулок, 14. Телефон: 0631006004". - пише активіст та журналіст проекту Дорожній Контроль Андрій Дзинзя.

Ніна Москаленко - 48-річна вчителька, власниця скромного будинку серед елітних маєтків Печерська. Разом із нею проживає син та старенька мама. Ніні Іванівні та її матері належали до рішення Печерського райсуду від 14 грудня 2/3 частини житлового будинку, решта будинку 16 років нікого не цікавила: тріскалася, руйнувалася і залишалася бездоглядною. Але у квітні минулого року з’явилися нові власники, які почали виживати жінку. Рейдери погрожували їй тюрмою, а згодом проти жінки було порушено дві кримінальні справи – за напад на одного з рейдерів, а також за вбивство вітчима, який помер два роки тому. За вбивство справу закрили, коли рішення про виселення було ухвалено. Суддя справи Сергій Вовк, зокрема, причетний до політичних справ. Він судив екс-міністра Юрія Луценка. Рішення судді Вовка по справі Луценка Європейський суд з прав людини визнав незаконним та політично вмотивованим. 

 

.

 

Теги: Київ