Попов хизується 30 майбутніми снігоприбиралками

Галина Танай
4 серпня 2013р. 12:02

Готуй сани влітку - очевидно, ця істина нарешті дійшла і до світлих голів з КМДА. Для Києва закуплять 30 одиниць снігоприбиральної техніки на 100 мільйонів гривень. Про це повідомив гордий і щасливий голова КМДА Олександр Попов.

«Приблизно 30 одиниць ми планували закупити на загальну суму близько 100 млн грн. Оскільки у нас такого ресурсу немає відразу, то ми пропонуємо лізингову схему з тим, щоб протягом 2-3 років зробити повне фінансування цього проекту», – повідомив Попов. Зараз якраз проводяться тендерні процедури. Хто купить Києву снігоприбиралки і скільки на цьому відмиється коштів - дізнаємось незабаром. 

Навесні за три дні, починаючи з 22-го березня, у Києві випало 50 мільйонів тонн снігу. Це - рекорд за останні 100 років. На третій день аномального снігопаду місті - 25 березня - на очистку Києва від снігу кинули "елітний" Президентський полк. Попри заяви київської влади, кияни лишилися вкрай незадоволені діями чиновників. Вони самі організовувалися у підрозділи по очистці міста від аномального снігу і в соцмережах передавали "полум'яні привіти" мерії. 

Теги: Київ , Попов , снігопад , тендер