"Прапорників" із Bloodhound Gang вислали з Росії

Галина Танай
4 серпня 2013р. 14:21

Федеральна міграційна служба Росії скоротила учасникам американського рок-гурту Bloodhound Gang термін перебування у країні. Напередодні ввечері вони були змушені залишити територію Росії. Про це повідомляє Радіо Свобода. 

2 серпня гурт Bloodhound Gang мав виступити на фестивалі у Краснодарському краї, однак його скасували через інцидент, який стався у клубі Одеси 31 липня. Російський міністр культури пізніше у своєму мікроблозі у Twitter назвав учасників гурту "ідіотами" і наголосив, що вони не виступатимуть у Росії.


2 серпня під час одеського концерту басист американського панк-гурту Bloodhound Gang Джаред Хасселхофф підтерся російським прапором. "Не розповідайте про це Путіну", — сказав він розщіпаючи блискавку на штанах, після чого засунув прапор в штани, витягнув із зворотного боку і кинув у публіку, що прийшла на концерт. А на київському концерті наругу вчинили й над українським прапором: у відео можна побачити, як музикант мочиться на сцену, і в певний момент прицілюється на прапор України. Українські політики, на відміну від російських,  з цього приводу поки не висловлювалися.

Теги: Київ , Росія , Bloodhound Gang , прапор , концерт